Hola,

Nazywam się Raquel Ramallo – jestem dyrektorem zarządzającym Captoras i witam Cię w naszym świecie. Domyślam się, że myślisz o sprzedaży swojej nieruchomości i rozumiem Twój stan umysłu. Może czujesz się niepewnie, czy będziesz w stanie sprzedać i za jaką cenę?

Jeśli chcesz iść sam, dobrze jest wiedzieć, że będziesz musiał stawić czoła wielu dobrze przygotowanym przeciwnikom. To będzie jak walka i wkrótce przekonasz się, że ryzyko, które podejmujesz, nie jest tego warte.

Możesz też poprosić nas o pomoc.

To właśnie robimy: nadajemy sens celowi, jakim jest utrzymanie wartości Państwa domu. Będziemy stać na straży wartości Twojej nieruchomości i walczyć w jej obronie… będziemy Twoimi Strażnikami.

Nasze doświadczenie doprowadziło nas przez lata do opracowania skutecznej 7-etapowej metody uchwycenia wartości Twojej nieruchomości, jej stanu i wystawienia jej za najwyższą możliwą cenę, zapewniając, że trafi ona w odpowiednie ręce, w uzgodnionym terminie.

Do stworzenia tego ¨kobiecego¨ instynktu opiekuńczego zainspirowały nas Amazonki, pierwowzór kobiety wojowniczki, która broniła słabszych. Według starożytnych przekazów walczyły konno i pieszo, a do obrony używały „pelty”, tarczy w kształcie półksiężyca. Dlatego właśnie wybraliśmy tarczę jako symbol, który nas reprezentuje.

Poznajcie nasz zespół kuratorów Captoras. Na każdym obrazku znajdziesz języki, więc możesz czuć się komfortowo mówiąc w swoim ojczystym języku. Zaufaj im, niezależnie od powodu, dla jakiego zdecydowałeś się sprzedać swój dom, musi być to dla Ciebie coś ważnego i chcę Cię zapewnić w 100%, że możesz na nas liczyć

Idánia

Koordynatorka

info@captoras.com

Daria

Konsultantka

polski - español - english

daria@captoras.com

Carlos

Konsultant

español - portuguese - english

carlos@captoras.com

Justine

Konsultantka

holandés - catalá - english - español

justine@captoras.com

Franzi

Konsultantka

deutsch - español - english

franzi@captoras.com

Elyess

Konsultant

árabe - english - francés

elyess@captoras.com

Carmen

Konsultantka

español

carmen@captoras.com

Milena

Konsultantka

italiano - español

milena@captoras.com

Isabelle

Konsultantka

italiano - français

isabelle@captoras.com