Nie słuchaj tego, co my mówimy. Prześledź doświadczenia naszych zadowolonych klientów korzystających z metody Captoras, aby sprzedać swoją nieruchomość w 7 krokach.

 

«Obsługa była całkowicie zadowalająca i jesteśmy bardzo zadowoleni z waszej pracy i, szczerze mówiąc, pomogliście nam we wszystkim, o czym myśleliśmy, a nawet w tym, o czym nie myśleliśmy… 

Anay i José Luis

«Franzi informowała nas na bieżąco o wszystkich etapach procesu, takie właśnie mieliśmy oczekiwania, to wszystko, udało się. […] Polecam Captoras, już nawet rozmawiałam z kimś, kto pytał mnie o nieruchomość na sprzedaż…»

Paul

Szczerze mówiąc, miałem uprzedzenia, ponieważ moje poprzednie doświadczenia z innymi agencjami nieruchomości nie były pozytywne. […] Byłem całkowicie zadowolony z waszej metody i Captoras na pewno będzie moją agencją referencyjną dla przyszłych zakupów, jak również…

Alessandro

Ponieważ zakup nieruchomości w obcym kraju wiąże się z wieloma niewiadomymi, oczekujemy, że nasz konsultant przeprowadzi nas przez ten nieznany dla nas proces. A wraz z tym przedstawić niezbędne niuanse w wycenie nieruchomości i co zrobić lub nie zrobić w procesie negocjacji. Metoda pracy Captoras w pełni spełniła nasze oczekiwania, niezwykle proaktywna i otwarta postawa naszego konsultanta ds. nieruchomości była bardzo pomocna i dała nam pewność do podjęcia niezbędnych kroków.

Podczas, gdy w innych agencjach skupiano się głównie na uzyskaniu sprzedaży, osobisty kontakt i prawdziwe zainteresowanie tym, co było dla nas ważne, sprawiły, że kontakt z Franzi był bardzo korzystny i stanowił prawdziwą przyjemność. Ponadto, czynnikiem wyróżniającym były również doskonałe umiejętności językowe Franzie. Gorąco polecamy Captoras! Profesjonalny i miły serwis. Dzięki niemu cały proces zakupu na Lanzarote przebiegł o wiele sprawniej niż się spodziewaliśmy.

Ron